Pilvekaamera

Pilvekaamera 4G

Rajakaamera Ace 4.8CS on oma klassi parim pilvelahendusega kaamera. See on seadistamisvaba – loo kasutaja, ühenda ära oma kaamera Äpiga ning vali endale sobiv mahupakett SIM-kaardile.

Selle kaameraga võid ära unustada emailides tuhnimise ja pideva ümberseadistamise. Just see kaamera on piisavalt väikene, et jääb märkamatuks ka kõige nõudlikumates oludes ning mahub peopessa. Pilvekaamera sobib mugavust ja lihtsust armastavale vaatlejale. Kaamera tuleb ainult ühe vaateväljaga ning on natukene muudetud ehk 58 kraadi. Kaamera kasutab 8xAA patareid, mis ei sisaldu hinnas. Tootega sobiva välise aku saate ostukorvi lisada SIIT.

Kaamera tuleb koos tehasest kaasa antud SIM kaardiga ning kaamera kätte saamisel pead läbima kuus lihtsat sammu ning kaamera on tööks valmis. Kaasas lihtne ja lühike piltidega õpetus pilvekaamera tööle panekuks. Naudi oma uue põlvkonna rajakaamera tööd! Kaamera on toodetud Willlfine tehases ning on hetkel nende kõige uuem mudel. Kaamera menüü on saadaval vene ja inglise keeles.

Pilvekaamera

250.00  199.00 

PAKETT 1:
Kaamera &
 aku

270.00  220.00 

Pakett 2:
Kaamera, aku & laadija

290.00  235.00 

NB! Kaameratega tuleb TASUTA kaasa SIM-kaart, mille saate ise ära aktiveerida vastavalt vajadustele. Lisaks on kaasas TASUTA 16GB mälukaart!

Kõik kaamerad on koheselt saadaval ning õigel ajal tellitud kaup jõuab järgmine päev kohale!

Terav pildi kvaliteet

12 Megapikslit

(resolutsioon kuni 24M)

Resolutsioon

Pildid resolutsioon:
2560×1920/3264×2448/4032×3024

Uue põlvkonna Pilvekaamera Willfine 4.8CS suudab saata ainult pildifaile otse Sinu telefoni äppi. Unusta emailist otsimine või mälukaardiga jooksmine. Kaameraga tuleb Tasuta kaasa 16GB mälukaart ning kui see täis saab, on süsteemis vaikimisi sisse lülitatud SD CYCLE, mis kustutab eest vanu jäädvustatud faile ning kirjutab need üle uutega. See muudab kaamera töö tõhusaks, töökindlaks ning murevabaks.

Pilt ülikiirelt, nähtamatu välk

 

AEG

Ülikiire 0,35sek päästik võimaldab jäädvustada liikumise peaaegu koheselt.

MUST VÄLK

Kaameral on 60 IR LED – 940nm, et pilt oleks ka pimedas piisavalt valge ning loomad ega sissetungijad ei suuda seda näha.

Ilmastikukindel IP66

 

WillFine 4G pilvekaamera võid julgelt kinnitada metsas puukülge ning peale sajav vihm ning lumi ei tee sellele liiga, kui see on korrektselt suletud. Kõikidel Willfine rajakaameratel on  väga head tihendid, mis tagavad tugeva sulgemise ning muudavad kaamerad ilmastikukindlaks.

Slide Tõmba alla app TrailCam Ace Küsi pilti, lisa emaile või muuda seadeid. Nutitelefoni rakenduse kaudu on võimalik muuta 27 seadistust.
Must Reede

Meie e-poest võid leida ainult täna valitud allahinnatud tooteid kuni -35%!
Kõik allahinnatud tooted on PUNASTE hindadega