(Pakett) Rajakaamera Willfine 4G LAINURK + SIM kaart (Internet aastaks) + Suur 12Ah aku

305.00 

Tutvu toote PDF-iga

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Nüüd ka EESTIKEELSE MENÜÜGA!

Uue põlvkonna kõige levinum 4G rajakaamera. Just see kaamera on osutunud eriti populaarseks oma võimekuse ja multifunktsionaalsuse tõttu. Rajakaamera on hea abimees jahimehele loomade vaatlemiseks või kasutamiseks turvakaamerana nii eramajas, maal või linnas. 4G rajakaamera suudab saata koheselt tehtud pildid ning videod Sinu postkasti, mis annab võimaluse peaaegu reaalajas näha tegevust loomade söödakohal või teistel turvatavatel objektidel.

Kaamera on eelseadistatud ning jäänud on lisada ainult oma emaili aadress kuhu soovid saada pilte. Ostu tehes lisa märkuste lahtrisse oma emaili aadress ning me lisame ka selle Sinu eest!

Paketis sisaldub 4G rajakaamera, SIM kaart mis kehtib 12 kuud ning sisaldab piiramatus koguses püsivat andmemahtu mis on vajalik piltide edastamiseks emaili kaudu. Lisaks sisaldab pakett 12v 9Ah välist akut.

Komplekti täishind on 345€, kasuta võimalust ja saa rajakaamera täispakett 279€ euro eest!

Spetsifikatsioonid

Seotud tooted

Logi sisse
Loo konto

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel.

Parooli taastamine

Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

ÜLES

Ostukorv 0