Pöördkaamera Päikesepaneeliga

230.00 -12% SOODUS

Tutvu toote PDF-iga

Laos

Kirjeldus

Pöördkaamera 4G komplekt koos 6w päikesepaneeliga. Kaamera telefoniga sidumiseks ning kontrollimiseks on UBox rakendus, kust saab vaadata reaalajas pilti ning tagant järele tehtud liikumise peale videosid.

Kaamera on 4MP koos 6W päikesepaneeliga, ning kõik vajalikud kinnitused nii kaamerale kui ka paneelile on kaasas. Lisaks TASUTA mälukaart 64GB. Kaamerasse on vaja lisada veel ainult SIM-kaart.

Kaamera sisse-ehitatud aku on 15000mAh ning kestab vastavalt kasutamisele 5-14 päeva ühe laadimisega. Arvestada tuleb, et kaasas olev päikesepaneel toodab meie tingumustes kaamerale voolu ainult päikesepaistelistel ilmadel märtsist septembrini.

Kaamera on laadimisvooluga 5v ning talle on võimalik lisada taha ka meie suurem aku 12v, 12Ah. Kui on huvi osta kaamerale juurde kohe väline akupank ehk lisaaku koos vajalikkude juhtmetega, siis kirjutage meile info@rajakaameramuuk.ee ning andke teada oma soovist.

Kaamera on mõeldud tuvastama nii autosid, inimesi kui ka loomi. See sobib nii valvekaameraks kui ka metsa loomade valveks. Antud kaameral on kaks valgustust, infrapuna valgus, mida loomad ega inimese silm otseselt ei tuvasta ning tavaline valge valgus, mille saab läbi Äpi ise vajalikul ajal põlema panna. Lisaks on kaameral kahesüsteemne rääkimine, et saab Äpist rääkida läbi kaamera ning samuti kuuleb heli, mis parasjagu toimub. Kaamera pead saab pöörata vasakule/paremale 240° ning üles/alla 90°. Kaamera on tähistatud ilmastiku/veekindluse tähisega IP66.

Spetsifikatsioonid

Seotud tooted

ÜLES

Ostukorv 0