Päikesepaneel 12V & 20W

85.00 

Tutvu toote PDF-iga

Laos

Kirjeldus

Meie poolt eritellimusel valminud väga kvaliteetsed monokristall päikesepaneelid töötavad ka siis, kui valgust napib k.a ka talvel. Aku laadimiseks piisab ainult päevavalgusest ning otsest päikest vaja pole. Meie paneelidega võid unustada akude vahetamise ning laadimise ning täis laetud aku hoiab kaamerat kauem töökorras ning kaitseb voolu kõikumise eest. Paneelil on neljas nurgas kinnitus augud ning taga lahti käiv jalg, mis paneb paneeli koheselt 45 kraadise nurga alla. Kaasas on kasutusjuhend, kruvid ja tüüblid. Paneeli kõik ühendused on ilmastikukindlad. Paneelist tuleval juhtmel on UPS aku klemmid + kaamera liitmiseks kahesüsteemsed klemmid. Seega paneel pannakse kaamera ja aku vahele.

Võimsus: 20W
Sobib akudele: 12V
Laadimiseks vajalik: Päevavalgus
Paneelist tuleva juhtme pikkus: 4 meetrit (kiirliide)
Paneeli suurus: 35 x 45 cm

Spetsifikatsioonid

Seotud tooted

Logi sisse
Loo konto

Teie isikuandmeid kasutatakse teie kasutuskogemuse toetamiseks kogu sellel veebisaidil, teie kontole juurdepääsu haldamiseks ja muudel meie privaatsuspoliitikas kirjeldatud eesmärkidel.

Parooli taastamine

Kaotasid või unustasid parooli? Palun sisesta oma kasutajanimi või e-posti aadress. Sulle saadetakse kiri lingiga, mille abil saad endale uue parooli määrata.

ÜLES

Ostukorv 0