Pilvekaamera pakett

260.00 

Tutvu toote PDF-iga

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Paketis sisaldub kaamera ja väline aku

Rajakaamera Ace 4.8CS on oma klassi parim pilvelahendusega kaamera. See on seadistamisvaba – loo kasutaja, ühenda ära oma kaamera Äpiga ning vali endale sobiv mahupakett SIM-kaardile.

Selle kaameraga võid ära unustada emailides tuhnimise ja pideva ümberseadistamise. Just see kaamera on piisavalt väikene, et jääb märkamatuks ka kõige nõudlikumates oludes ning mahub peopessa. Pilvekaamera sobib mugavust ja lihtsust armastavale vaatlejale. Kaamera tuleb ainult ühe vaateväljaga ning on natukene muudetud ehk 58 kraadi. Kaamera kasutab 8xAA patareid, mis ei sisaldu hinnas.

Kaamera tuleb koos tehasest kaasa antud SIM kaardiga ning kaamera kätte saamisel pead läbima kuus lihtsat sammu ning kaamera on tööks valmis. Kaasas lihtne ja lühike piltidega õpetus pilvekaamera tööle panekuks. Naudi oma uue põlvkonna rajakaamera tööd! Kaamera on toodetud Willlfine tehases ning on hetkel nende kõige uuem mudel. Kaamera menüü on saadaval vene ja inglise keeles.

Võimsam 12Ah & 12v aku – Süvatühjenev. Kvaliteetne suurema mahutavusega aku rajakaamera laitmatuks tööks. See aku peab vastu keskmiselt 8-12 nädalat peale täislaadimist, talvel külmaga natukene vähem. Oluline oleks kasutada rajakaamerate juures Süvatühjenevat akut, sest kui aku saab väga tühjaks, on seda võimalik uuesti täis laadida. Lisaks seda akut saab kasutada ka laste ATVdes ning teistes elektrisõidukites.

Mahutuvus: 12Ah
Pinge: 12V
Kaal: 4 Kg
Tüüp: Pliiaku
Tootja: Ironcell

Spetsifikatsioonid

Seotud tooted

ÜLES

Ostukorv 0