Pilvekaamera Täispakett

340.00 

Tutvu toote PDF-iga

Laos

Kategooria:

Kirjeldus

Paketis sisaldub kaamera, väline aku ning päikesepaneel

Rajakaamera Ace 4.8CS on oma klassi parim pilvelahendusega kaamera. See on seadistamisvaba – loo kasutaja, ühenda ära oma kaamera Äpiga ning vali endale sobiv mahupakett SIM-kaardile.

Selle kaameraga võid ära unustada emailides tuhnimise ja pideva ümberseadistamise. Just see kaamera on piisavalt väikene, et jääb märkamatuks ka kõige nõudlikumates oludes ning mahub peopessa. Pilvekaamera sobib mugavust ja lihtsust armastavale vaatlejale. Kaamera tuleb ainult ühe vaateväljaga ning on natukene muudetud ehk 58 kraadi. Kaamera kasutab 8xAA patareid, mis ei sisaldu hinnas.

Kaamera tuleb koos tehasest kaasa antud SIM kaardiga ning kaamera kätte saamisel pead läbima kuus lihtsat sammu ning kaamera on tööks valmis. Kaasas lihtne ja lühike piltidega õpetus pilvekaamera tööle panekuks. Naudi oma uue põlvkonna rajakaamera tööd! Kaamera on toodetud Willlfine tehases ning on hetkel nende kõige uuem mudel. Kaamera menüü on saadaval vene ja inglise keeles.

Võimsam 12Ah & 12v aku – Süvatühjenev. Kvaliteetne suurema mahutavusega aku rajakaamera laitmatuks tööks. See aku peab vastu keskmiselt 8-12 nädalat peale täislaadimist, talvel külmaga natukene vähem. Oluline oleks kasutada rajakaamerate juures Süvatühjenevat akut, sest kui aku saab väga tühjaks, on seda võimalik uuesti täis laadida. Lisaks seda akut saab kasutada ka laste ATVdes ning teistes elektrisõidukites.

Mahutuvus: 12Ah
Pinge: 12V
Kaal: 4 Kg
Tüüp: Pliiaku
Tootja: Ironcell

Päikesepaneel 12V & 20W. Meie poolt eritellimusel valminud väga kvaliteetsed monokristall päikesepaneelid töötavad ka siis, kui valgust napib k.a ka talvel. Aku laadimiseks piisab ainult päevavalgusest ning otsest päikest vaja pole. Meie paneelidega võid unustada akude vahetamise ning laadimise ning täis laetud aku hoiab kaamerat kauem töökorras ning kaitseb voolu kõikumise eest. Paneelil on neljas nurgas kinnitus augud ning taga lahti käiv jalg, mis paneb paneeli koheselt 45 kraadise nurga alla. Kaasas on kasutusjuhend, kruvid ja tüüblid. Paneeli kõik ühendused on ilmastikukindlad. Paneelist tuleval juhtmel on UPS aku klemmid + kaamera liitmiseks kahesüsteemsed klemmid. Seega paneel pannakse kaamera ja aku vahele.

Võimsus: 20W
Sobib akudele: 12V
Laadimiseks vajalik: Päevavalgus
Paneelist tuleva juhtme pikkus: 4 meetrit (kiirliide)
Paneeli suurus: 35 x 45 cm

Spetsifikatsioonid

Seotud tooted

ÜLES

Ostukorv 0